fbpx
aysteel-beyaz-logo

İletişim

1.Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:24 Kütahya

0274 277 00 77

proje@aysteel.com.tr

info@aysteel.com.tr

Takip Et

Kütahya’da endüstriyel yapı inşaatı alanında faaliyet gösteren ÖZ DOĞANAY İNŞAAT ’ın hafif çelik yapı markası AYSTEEL; hafif çelik taşıyıcı sistem ile çok kısa sürede tamamlanabilen sağlam binalar inşaa etmektedir.

AYSTEEL; gelişmiş teknoloji makinelerde gerekli statik hesap yöntemlerini kullanarak, uluslararası standartlara uygun üretim şekli ile müşterilerine sağlam, konforlu, estetik yaşam ve çalışma alanları sunmaktadır.

Yenilikçi yapısı, modern teknoloji kullanımı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımıyla AYSTEEL; müşterilerinin kullanım amaçlarına yönelik projeleri kısa sürede ve sağlam bir biçimde hayata geçirmek için sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tarihçemiz

2010 – ÖZ DOĞANAY İNŞAAT, Kütahya’da inşaat taahhüt işleri yapmak üzere kurulmuştur.

2012 – Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren ÖZ DOĞANAY İNŞAAT, güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur.

2015 – Müşteri odaklı çalışma şeklini esas alan

ÖZ DOĞANAY İNŞAAT, sürdürmekte olduğu inşaat faaliyetlerinin yanısıra müşteri ihtiyaçlarına yönelik yeni çözümler üretmek için AYSTEEL ile hafif çelik yapı sektöründeki yerini aldı.

 

Değerlerimiz

  • Dürüstlük : İlişki içinde olduğumuz tüm kişi ve kurumlar ile yürüttüğümüz işlerde her konuda dürüst olmaya özen gösteriyoruz.
  • Müşteri memnuniyeti : Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak bu ihtiyaçlara yönelik sürekli çözüm ve yenilikler üretmek, hedeflerimizin en önemli parçalarından birini oluşturmaktadır.
  • Bireye saygı : Kişilerin inisiyatif kullanmalarına olanak tanıyarak, çalışmalarında performanslarını arttıracak gerekli araçları ve uygun çalışma ortamını sağlamaktayız.
  • Yenilikçilik : Ürün ve hizmetlerimizin hem bizler hem de müşterilerimiz için daha etkin ve verimli olmasını sağlamak için yeniliklerin takipçisiyiz.
  • Takım çalışması : Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için takım ruhu ve başarma hissinin hakimiyeti bizler için son derece önemlidir.
  • Verimlilik : Bir işi, mümkün olan en doğru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlamalıyız. Bu doğrultuda etkinliğimizi ve verimliliğimiz geliştirmek için sürekli bir çalışma içerisinde olmalıyız.